Hakkımızda

Endüstriyel robot sektöründe 10 yılı aşıkın tecrübe ve bilgi birikimi ile PLUS Robot ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti, robotik uygulamalar için ürün, çözüm ve hizmet geliştiren ve gerçekleştiren çözüm odaklı, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen robot ve otomasyon firmasıdır.

Sizlerin ihtiyaçlarınıza göre en uygun çözümleri sunarak üretiminizin daha verimli hale dönüşmesi için çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Robotik otomasyonlar ; Otomatikleştirilmiş makina sistemleri tekniğinin belirgin özelliği, üretim süreçlerinin, sevk ve idare süreçlerinin, enformasyon işleme süreçlerinin vb., insanın doğrudan etkisi olmaksızın, elektronik komuta ve ayar sistemlerine bağlanmış makina sistemleriyle yürütülebilmesidir. Bu alandaki insan faaliyeti, söz konusu süreçleri planlar, yönetir ve denetler. Otomatikleştirilmiş üretimde, işçi, doğrudan üretim sürecinin yanında yer alır, onu denetler, gözetir ve bilimsel olarak egemenliği altında tutar. PLUS Robot ailesi olarak edindiğimiz tecrübeler ile müşterilerimizin sorunsuz bir üretim hattında sağlıklı bir şekilde çalışması için faaliyet göstermekteyiz.

Endüstri 4.0 benimsemiş ve bütün AR-GE çalışmalarını bu yönde yaparak ülkenin ve iş ortaklarımızın teknolojik gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz.